Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Menu

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Každoroční soutěžní klání krajského kola soutěže Automechanik Junior se letos konalo v SOŠ a SOU Kladno, Dubská, ve dnech 18. a 19. února.

Naší školu zastupoval žák třetího ročníku oboru Automechanik, Radovan Cvanciger. Této akce se pravidelně zúčastňují nejlepší žáci uvedeného oboru ve Středočeském kraji ze škol, kde se tato odbornost vyučuje, tentokrát přijelo devět škol. První den proběhla teoretická část soutěže, rozsáhlý test, realizovaný na počítačích a doplňkový program – výměna kola automobilu ve vylosovaných dvojicích, samozřejmě na čas. Náš žák společně s kolegou z Neratovic obsadili v tomto klání krásné druhé místo, v jednom kole měli dokonce nejlepší čas dne, ale trestné vteřiny z prvního kola je odsunuli na stříbro.

Druhý den, od časného rána, se všichni soutěžící potili na připravených pracovištích, kde plnili úkoly praktické a poznávací. Kladenští připravili stanoviště na vysoké odborné úrovni, na hodnocení se podíleli pedagogové ze všech přítomných škol. Náš zástupce Radovan neponechal nic náhodě a svým umem a vědomostmi vybojoval velmi hodnotné třetí místo. V této velké konkurenci je „bedna“ obrovským úspěchem, BLAHOPŘEJEME! Radovan si ze soutěže odnáší spousty zážitků, kontakty na nové kamarády, ale také mnoho hodnotných dárků. Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho školského zařízení.

Žáci naší školy dosahují na podobných soutěžích převážně velmi dobrých výsledků a tím také prokazují, že autoobory se na „Dubně“ učí kvalitně a naši absolventi mohou být vyhledávanými odborníky v autobranži. Za tři měsíce tito žáci prokáží své vědomosti a dovednosti v závěrečných zkouškách oboru, tak přejeme podobný úspěch, jaký dosáhl Radovan v náročné soutěži oboru automechanik.


 Automechanik Junior 2020


 

  • Poslední aktualizace: pondělí 20 září 2021, 11:57:17.

Dnes: 153 >> Včera: 401 >> Tento týden: 3507 >> Tento měsíc: 15076 >> Celkem: 1590259

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top