Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Krajské kolo vědomostní olympiády a HOBBY České Budějovice.

Dne 24. dubna 2019 se žáci 3 ročníku oboru instalatér, Tomáš Vokurka a Roman Kolář zúčastnili XV. ročníku krajského kola vědomostní olympiády pořádané cechem instalatérů a topenářů české republiky. Roman Kolář se umístil na druhém místě se stejným počtem bodu jako vítěz a tak rozhodoval čas, který měl Roman horší. Tomáš Vokurka se umístil na pěkném šestém místě.
Druhým úspěchem bylo umístění v krajském kole praktické soutěže v rámci výstavy HOBBY České Budějovice, kde garantem byl opět cech instalatérů. Soutěž začínala znalostním testem, který měl 50 otázek. V této části jsme se umístili na prvním místě. Pak následovala praktická část, kde žáci měli za úkol namontovat podlahové vytápění včetně napojení na rozdělovač, osazení deskového radiátoru a to vše napojeno na plynový kotel. Dále soutěžící instalovali předstěnový systém, umyvadlo, odpady a vše napojili na rozvod teplé a studené vody. V náročné soutěži na přesnost a vzhled provedené práce naši žáci obsadili velice pěkné druhé místo. Děkuji tímto žákům Tomáši Vokurkovi 3. EI a Jakubovi Měchurovi 2. EI za velmi dobrou reprezentaci naší školy. Také děkuji všem pedagogickým pracovníkům , kteří žáky na obě soutěže svědomitě připravovali.

Pavel Nešvara, učitel odborného výcviku


 souteze instalater 2019


 

  • Poslední aktualizace: čtvrtek 23 leden 2020, 09:48:55.

Návštěvnost webu: Dnes: 108 >> Tento týden: 599 >> Tento měsíc: 3749 >> Celkem: 1381152

Go to top