Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Ve středu, 13. 2. 2019 proběhlo ve Středním odborném učilišti Hubálov krajské kolo soutěže Automechanik Junior 2019.

Učiliště leží v malebné vesničce v severní části okresu Mladá Boleslav. Své žáky do soutěže vyslalo jedenáct středních škol ze Středočeského kraje.

Soutěž zahájil radní Středočeského kraje Mgr. Karel Horčička. Žáci třetích ročníků oboru Automechanik postupně plnili úkoly na 11 různých stanovištích. Na každém pracovišti museli prokázat odborné znalosti v teoretické části formou testu, dále identifikovat 10 předmětů z oblasti konstrukce a oprav motorových vozidel a předvést praktické dovednosti při plnění úkolů z oblasti diagnostiky, oprav a seřízení motoru, elektrického příslušenství motorového vozidla, brzd, spojky a převodového ústrojí, tlumičů pérování a vyvažování kol. Rozhodčími na soutěžních stanovištích byli pedagogové z účastnických škol.

Zástupce naší školy, žák třetího ročníku výše uvedeného oboru, Ondřej Vacek se v silné konkurenci neztratil, celkově obsadil velmi pěkné sedmé místo. Hodnotné ceny věnoval soutěžícím Středočeský kraj, odborová organizace Odbory KOVO MB, ŠKODA AUTO a.s. a UNIVER spol. s r.o., také každá vysílající škola přivezla dárky pro účastníky soutěže. Ondřej Vacek potvrdil, že jeho odborné vědomosti a dovednosti jsou na dobré úrovni. Jeho umístnění je dokladem toho, že naše škola připravuje budoucí automechaniky na vysoké teoretické, odborné i praktické úrovni.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Bc. Jiří Šimonovský, učitel OV


Automechanik Junior 2019 1 Automechanik Junior 2019 2

  • Poslední aktualizace: čtvrtek 22 srpen 2019, 08:52:48.

Návštěvnost webu: Dnes: 83 >> Tento týden: 595 >> Tento měsíc: 1735 >> Celkem: 1357747

Go to top