Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Jak už bývá zvykem, naše škola se zúčastňuje všelijakých akcí. A i v tomto roce se už podruhé zúčastnila školní ligy v Laser game.

Do Laser game se přihlásily 2 třídy z oboru Bezpečnostně správní činnosti, a to třídy 2.BS a 3.BS.

V prvním kole se Dubno umístilo na 1. a 3. místě, první místo obsadila 3.BS a třetí místo 2.BS.

První kolo bylo lehké pro oba dva naše týmy... nevznikaly žádné potyčky ani hádky a celý den panoval klid a dobrá nálada. Bohužel se to samé nedá říct o druhém kole, kde musel být do hry povolán rozhodčí, aby v průběhu hlídal hráče, kteří byli agresivní. Samozřejmě že nebyl ve hře kvůli hráčům z Dubna, ti byli klidní.

Jak už bylo řečeno, druhé kolo nebylo klidné jako to první... bojovali "lepší" hráči a ti už věděli, co dělat, aby měli více bodů, například campili nebo za vámi chodili po té, co vás zasáhli, a jakmile se vaše vesta znovu aktivizovala, opět vás zasáhli. Tito hráči nemají žádnou čest a nejspíš ani odvahu... protože, když je hráči z Dubna vyzvali na boj, tak jim v aréně utekli.

Naštěstí se s tím Dubno dokázalo vyrovnat a dokázalo se umístit na stupních vítězů, tedy team 3.BS, ti obsadili druhé místo.

Za několik dní se bude konat 3. a poslední finálové kolo, a tak budeme držet borcům z 3.BS palce, aby vyhráli a úspěšně tak reprezentovali Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Dubno.


LaserGame2018 2 kolo


Viktor Březina 3.BS

  • Poslední aktualizace: čtvrtek 10 leden 2019, 11:31:09.

Návštěvnost webu: Dnes: 62 >> Tento týden: 507 >> Tento měsíc: 2085 >> Celkem: 1331511

Go to top