Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Žákům třetích ročníků učebních oborů zbývají necelé 4 měsíce do závěrečných zkoušek.

Pro budoucí úspěšné uplatnění absolventů v praxi je důležité doplnit teoretické znalosti a praktické dovednosti získané ve škole také informacemi o nových technologiích a jejich využití.


Jak to funguje u oboru Instalatér:

  • Pravidelně v novém roce zveme zástupce firem k návštěvě u nás a prezentaci svých výrobků. Některé z firem spojují prezentaci s přezkoušením žáků a těm úspěšným na závěr předají certifikáty, garantujícími profesionální montáž jejich výrobků.
  • Také my se připravujeme navštívit firmy v našem regionu a to firmu Ravak se žáky 1. a 2. ročníku, poté příbramskou teplárnu se žáky 3. ročníku.
  • Zajímavým doplňkem výuky je i návštěva veletrhu AQUATHERM, který je pořádán jednou za dva roky v Praze. Jedná se jedinečnou přehlídku nových technologií v oblasti voda, topení, plyn a klimatizace. Je to nejlepší a nejobsáhlejší prezentace předních firem v České republice. Žáci mají možnost fyzicky se seznámit se špičkovými výrobky výše uvedených profesí a následně třeba i poradit svým rodičům ke zkvalitnění bydlení nebo úspoře energií.
  • V rámci časových možností plánujeme v období po jarních prázdninách další podobné akce.

Naším cílem je, aby žáci byli neustále v kontaktu s trendem vývoje ve svém oboru. Znali a dokázali využívat nových technologií.

 

Pavel Nešvara, učitel OV

 


 Aqatherm 2015

AQUATHERM 2015 (foto archv školy)


 

  • Poslední aktualizace: čtvrtek 10 leden 2019, 11:31:09.

Návštěvnost webu: Dnes: 62 >> Tento týden: 507 >> Tento měsíc: 2085 >> Celkem: 1331511

Go to top