logo Středočeský kraj

Třídy a učitelé

Třídní učitelé, zastupující třídní učitelé a učitelé praktického vyučování ve školním roce 2022/2023

1. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Zastupující třídní učitelka:  Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV: Luboš Tittl a Kaňka

Třídní učitelka: Ing. Petra Traxlerová

Zastupující třídní učitel: Mgr. Lucie Kutláková

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Zastupující třídní učitel: Oldřich Nosek, Dis.

Učitelé PV: Kaňka a Kareš

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Učitelé PV: Valena, Silvestr Krajč a Pavel Nešvara

Třídní učitelka: Bc. Iveta Michálková

Zastupující třídní učitel: Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV:  Václav Slabihoudek, Slánský

Třídní učitelka: Mgr. Olena Gažová

Zastupující třídní učitel: Bc. Iveta Michálková

Učitelé PV:  Josef Misterka a Petr Sloup

3. ročník

Třídní učitelka: Ing. Olga Nohová

Zastupující třídní učitelka: Haidinger Jaroslav

Učitelé PV: Josef Misterka a Bc. Jiří Šimonovský

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Tomáš Vejvoda

Třídní učitelka: Ing. Bohdana Mrvíková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Vilém Bernáth

Učitelé PV: Jaroslav Novák, Petr Sloup

Třídní učitel: Mgr. Eva Koutná

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jan Lehocký

Učitelé PV: Josef Jarolímek (AT), Bc. Jiří Šimonovský (AT) a Jan Pošvář (ME), Václav Slabihoudek (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Zastupující třídní učitelkaka: Mgr. Jan Lehocký

Učitelé PV:  Josef Fiřt a Luboš Tittl

2. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV:  Josef Jarolímek a Josef Misterka

Třídní učitelka: Mgr. Tomáš Vejvoda

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Fiřtová

Zastupující třídní učitel: Oldřich Nosek, Dis.

Učitelé PV:  Jaroslav Novák a Václav Slabihoudek

Třídní učitel: Mgr. Romana Souchová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Učitelé PV:  Josef Jarolímek (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitel: Mgr. Lucie Peterková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Novotná

Učitelé PV: Josef Fiřt, Silvestr Krajč a Luboš Tittl

4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Petra Neubergová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Třídní učitelka: Mgr. Filip Soucha

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Jan Lehocký

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV: Josef Fiřt a Silvestr Krajč

Organizace teoretického a praktického vyučování je zde a rozvrh vyučování zde.

Kontakt

Střední odborná škola
a Střední odborné učiliště, Dubno
Dubno 100
26101 Příbram

IČ: 00659771
DIČ: CZ00659771
IZO školy: 110 450 931
REDIZO: 600007928
Datová schránky: 8yrjud6
Číslo účtu: 11439211/0100

E-mail:
Web: www.dubno.cz