Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Menu

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Třídní učitelé, zastupující třídní učitelé a učitelé praktického vyučování ve školním roce 2020/2021

1. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Bambasová

Zastupující třídní učitelka:  Ing. Zdeňka Jánská

Učitelé PV: Pavel Maršík a Luboš Tittl

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Zastupující třídní učitel: Mgr. Filip Soucha

Třídní učitelka: Ing. Bohdana Mrvíková

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth

Učitelé PV: Pavel Maršík a Václav Sirotek

Třídní učitelka: Ing. Zdeňka Jánská

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV: Silvestr Krajč a Pavel Nešvara

Třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Zastupující třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký

Učitelé PV:  Václav Sirotek (AT) a Petr Sloup (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Zastupující třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký

Učitelé PV:  Josef Misterka a Petr Sloup

3. ročník

Třídní učitelka: Ing. Olga Nohová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Učitelé PV: Josef Misterka a Bc. Jiří Šimonovský

Třídní učitelka: Ing. Petra Traxlerová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV: Jaroslav Novák (E), Petr Sloup (E) a Josef Misterka (I)

Třídní učitel: Mgr. Filip Soucha

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Učitelé PV: Josef Jarolímek (AT), Bc. Jiří Šimonovský (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Olena Gažová

Zastupující třídní učitelkaka: Bc. Iveta Michálková

Učitelé PV:  Josef Fiřt a Luboš Tittl

2. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV:  Josef Jarolímek a Josef Misterka

Třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Fiřtová

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth

Učitelé PV:  Jaroslav Novák a Václav Slabihoudek

Třídní učitel: Mgr. Filip Soucha

Zastupující třídní učitelka: Ing. Bohdana Mrvíková

Učitelé PV:  Josef Jarolímek (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV: Josef Fiřt, Silvestr Krajč a Luboš Tittl

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Učitelé PV: Alexej Slánský (Z) a Pavel Nešvara (I)

4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Bambasová

Třídní učitelka: Mgr. Romana Souchová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Bc. Iveta Michálková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Učitelé PV: Josef Fiřt a Silvestr Krajč

Organizace teoretického a praktického vyučování je zde a rozvrh vyučování zde.

Go to top