Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Třídní učitelé, zastupující třídní učitelé a učitelé praktického vyučování ve školním roce 2018/2019

1. ročník

Třídní učitelka: Ing. Traxlerová

Zastupující třídní učitelka: 

Třídní učitel: Mgr. Soucha

Zastupující třídní učitelka:

Učitelé PV:  Václav Slabihoudek (AT), Václav Sirotek (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Gažová

Zastupující třídní učitelka:

Učitelé PV:  Josef Misterka, Václav Sirotek

Třídní učitelka: Ing. Nohová

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV: Luboš Tittl (A), Pavel Maršík (A), Alexej Slánský (Z)

Třídní učitelka: Mgr. Peterková

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV:  Silvestr Krajč (E), Václav Sirotek (E), Pavel Maršík (I)

3. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Kutláková

Zastupující třídní učitelka: 

Třídní učitelka: Ing. Jánská

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV: Josef Jarolímek (AT), Bc. Jiří Šimonovský (AT), Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Koutná

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV:  Josef Fiřt, Josef Jarolímek

Třídní učitel: Ing. Noha

Zastupující třídní učitel: 

Učitelé PV: Josef Misterka, Bc. Jiří Šimonovský

Třídní učitelka: Mgr. Jechová

Zastupující třídní učitelka:

Učitelé PV: Jaroslav Novák (E), Petr Sloup (E), Pavel Nešvara (I)

2. ročník

Třídní učitel: Mgr. Vejvoda

Zastupující třídní učitel: 

Třídní učitelka: Mgr. Souchová

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV:  Josef Jarolímek (AT), Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: I. Michálková

Zastupující třídní učitel: 

Učitelé PV: Josef Fiřt, Josef Jarolímek, Silvestr Krajč

Třídní učitel: Mgr. Šichová

Zastupující třídní učitel:

Učitelé PV:  Josef Misterka(A+Z), Luboš Tittl (A)

Třídní učitelka: Ing. Mrvíková

Zastupující třídní učitelka:

Učitelé PV:  Jaroslav Novák (E), Václav Slabihoudek (E), Pavel Nešvara (I)

Třídní učitelka: Mgr. Novotná

Zastupující třídní učitel: 

4. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Neubergová

Zastupující třídní učitel:

Třídní učitel: Mgr. Bernáth

Zastupující třídní učitel:

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (AT), Jan Pošvář (ME), Petr Sloup (ME)

Třídní učitel: Mgr. Lehocký J.

Zastupující třídní učitelka: 

Učitelé PV: Josef Fiřt, Silvestr Krajč

Organizace teoretického a praktického vyučování je zde a rozvrh vyučování zde.

  • Poslední aktualizace: pátek 12 říjen 2018, 11:08:00.

Návštěvnost webu: Dnes: 108 >> Tento týden: 292 >> Tento měsíc: 2238 >> Celkem: 1320913

Go to top