Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

Třídní učitelé, zastupující třídní učitelé a učitelé praktického vyučování ve školním roce 2019/2020

1. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV: Luboš Tittl (A), Pavel Maršík (A), Alexej Slánský (Z)

Třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Fiřtová

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth

Učitelé PV: Pavel Maršík, Václav Sirotek a Václav Slabihoudek

Třídní učitelka: Mgr. Petra Novotná

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Šichová

Učitelé PV:  Václav Sirotek (AT), Petr Sloup (ME)

Třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV:  Josef Misterka a Alexej Slánský

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Durajová

Učitelé PV: Silvestr Krajč (Z) a Pavel Nešvara (I)

3. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Jana Šichová

Zastupující třídní učitelka: Ing. Bohdana Mrvíková

Učitelé PV: Josef Misterka a Bc. Jiří Šimonovský

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Novotná

Třídní učitelka: Mgr. Bohdana Mrvíková

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth

Učitelé PV: Jaroslav Novák (E), Petr Sloup (E) a Josef Misterka (I)

Třídní učitelka: Mgr. Romana Souchová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová

Učitelé PV: Josef Jarolímek (AT), Bc. Jiří Šimonovský (AT), Jan Pošvář (ME), Václav Slabihoudek (ME) a Petr Sloup (ME)

Třídní učitelka: Iveta Michálková

Zastupující třídní učitelkaka: Mgr. Jana Šichová

Učitelé PV:  Josef Fiřt a Josef Jarolímek

2. ročník

Třídní učitelka: Ing. Olga Nohová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Učitelé PV:  Josef Misterka(A+Z) a Luboš Tittl (A+Z)

Třídní učitelka: Ing. Petra Traxlerová

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Novotná

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Peterková

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová

Učitelé PV:  Jaroslav Novák (E), Václav Slabihoudek (E) a Pavel Nešvara (I)

Třídní učitel: Mgr. Filip Soucha

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Učitelé PV:  Josef Jarolímek (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Olena Gažová

Zastupující třídní učitelka: Iveta Michálková

Učitelé PV: Josef Fiřt, Josef Jarolímek a Silvestr Krajč

4. ročník

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková

Zastupující třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda

Třídní učitelka: Ing. Zdeňka Jánská

Zastupující třídní učitelka: Iveta Michálková

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (AT) a Jan Pošvář (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná

Zastupující třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký

Učitelé PV: Josef Fiřt a Silvestr Krajč

Organizace teoretického a praktického vyučování je zde a rozvrh vyučování zde.

  • Poslední aktualizace: pátek 11 říjen 2019, 10:07:19.

Návštěvnost webu: Dnes: 89 >> Tento týden: 89 >> Tento měsíc: 1649 >> Celkem: 1365760

Go to top