Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

 Střídání teoretického a praktického vyučování

Číst dál...

Pro školní rok 2016 / 2017

Třídní učitel: Ing. Pavel Noha (NOA)

Zastupující třídní učitelka: Ing. Olga Nohová (NOH)

Učitelé PV: Silvestr Krajč, Luboš Tittl

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová (JEC)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Alena Šimonovská (SMA)

Učitelé PV: Pavel Maršík (I), Václav Sirotek (E)

Třídní učitelka: Mgr. Jana Šichová (SIC)

Zastupující třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda (VEJ)

Třídní učitelka: Mgr. Lucie Kutláková (KUT)

Zastupující třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda (VEJ)

Třídní učitelka: Ing. Zdeňka Jánská (JAN)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Markéta Jechová (JEC)

Učitelé PV: Václav Sirotek (AT), Václav Slabihoudek (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Eva Koutná (KOU)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Romana Souchová (SOU)

Učitelé PV: Silvestr Krajč, Alexej Slánský

Třídní učitelka: Mgr. Romana Souchová (SOU)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Šichová (SIC)

Učitelé PV: Josef Jarolímek a Luboš Tittl

Třídní učitelka: Ing. Petra Traxlerová (TRV)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Olena Gažová (GAZ)

Učitelé PV: Jaroslav Novák (E) a Pavel Nešvara (I)

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Vejvoda (VEJ)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Jana Šichová (SIC)

Třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová (NEU)

Zastupující třídní učitelka: Ing. Petra Traxlerová (TRV)

Třídní učitelka: Mgr. Alena Šimonovská (SMA)

Zastupující třídní učitelka: Iveta Michálková (MIC)

Učitelé PV:  Bc. Jiří Šimonovský (AT), Václav Slabihoudek (ME), Petr Sloup (ME)

Třídní učitel: Mgr. Jan Lehocký (LEC)

Zastupující třídní učitelka: Iveta Michálková (MIC)

Učitelé PV: Josef Fiřt, Josef Jarolímek, Silvestr Krajč

Třídní učitelka: Ing. Olga Nohová (NOH)

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth (BRH)

Učitelé PV: Jiří Bartáček (AT, ME), Bc. Jiří Šimonovský (AT), Václav Slabihoudek (ME), Petr Sloup (ME)

Třídní učitelka: Mgr. Olena Gažová (GAZ)

Zastupující třídní učitelka: Mgr. Petra Neubergová (NEU)

Učitelé PV: Josef Fiřt (PT) a Josef Jarolímek (PT)

Třídní učitel: Ing. Pavel Štanc (STA)

Zastupující třídní učitel: Mgr. Vilém Bernáth (BRH)

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (A), Jaroslav Novák (E), Pavel Nešvara (I)

Třídní učitelka: Iveta Michálková (MIC)

Zastupující třídní učitelka: Ing. Olga Nohová (NOH)

Učitelé PV: Bc. Jiří Šimonovský (AT), Petr Sloup (ME), Josef Fiřt (PT)

  • Poslední aktualizace: čtvrtek 29 červen 2017, 13:14:41.

Návštěvnost webu: Dnes: 12 >> Tento týden: 123 >> Tento měsíc: 1155 >> Celkem: 1264148

Go to top