Výsledky 6. ročníku soutěže TFA mladého hasiče.

6. ročník TFA mladého hasiče a 2. ročník Středoškolského mistrovství ČR v TFA

Výsledky podle kategorií

Střední školy

Absolutní vítěz (kategorie dorost + muži)


Podívejte se na obrázky ve Fotogalerii a videozáznam ze soutěže na webu firetv.cz.


O soutěži

Dne 12. června 2015 proběhla v areálu SOŠ a SOU Dubno opět po roce soutěž nejsilnějších hasičů a hasiček. Nejenom, že startovní listiny všech kategorií byly už dlouho dopředu obsazené, ale letošní ročník se nám povedl opět posunout ještě na vyšší úroveň díky spolupráci s Fire.tv, která odvysílala celé soutěžní klání online na internetu.

Kdybych řekl, že bylo teplo, lhal bych. Bylo opravdu vedro. Takže si určitě dokážete představit, že celý den se starat o hladký průběh soutěže, nebylo vůbec jednoduché. Jelikož náš organizační tým byl skvěle připraven a opravdu pracoval celý den na nejvyšší úrovni, dokázali jsme soutěž zvládnout profesionálně bez větších problémů.

Ve středoškolském mistrovství naše škola dokázala vybojovat stříbrnou příčku, což považujeme za úspěch a všem našim závodníkům blahopřejeme a zároveň děkujeme.

Závěrem bych rád poděkoval vedení školy za absolutní podporu a všem sponzorům, bez kterých by to nešlo. A v neposlední řadě všem, co přiložili ruku k dílu a celý den se starali o zdárný průběh soutěže.

Tomáš Vlček 2.MZ