Kapacita soutěže je již naplněná, náhradníci kontaktujte organizátory na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

10. ročník TFA se bude konat ve čtvrtek 19. 9. 2019.


Vzhledem k výskytu onemocnění  žloutenkou typu A ve škole, byla Krajskou hygienickou stanici nařízená v SOŠ a SOU Dubno karanténa do 25. 6. 2019. Termín TFA 2019 je z tohoto důvodu přeložen na čtvrtek 19.září 2019. Změna termínu nebude mít žádný vliv na rozdělení do kategorii, vše zůstane tak, jak jste se původně přihlásili. Pokud někomu nebude nový termín vyhovovat, může se odhlásit ze soutěže a bude mu vráceno startovné. S případnými dotazy prosím kontaktujte Mgr. O. Gažovou na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Aktuální počty závodnic a závodníků (přihlášených na posunutý termín 19.září 2019), kteří uhradili startovné naleznete zde.

Můžete se hlásit na seznam náhradníků na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uveďte prosím do předmětu: náhradník.


Mgr. O. Gažová


TFA2018 1