Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Menu

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

bakalari.dubno.cz
Video o naší škole
Hledání na stránce dubno.cz

Nabídka zaměstnání

  • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů elektro

Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v oboru elektro případně středoškolské vzdělání - odborník s praxí v oboru elektro.

  • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů matematika, fyzika

Požadujeme - vysokoškolské vzdělání se zaměřením na matematiku/fyziku

Nabízíme - výhodné platové podmínky, 40 dní dovolené, 12 dní studijního volna, příspěvek z FKSP (stravování, rekreace…).

Zájemce o volné pozice žádáme o zaslání životopisu na adresu ., informace na telefonu 318 679 046.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno je moderní školní komplex, který poskytuje širokou nabídku oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou nebo výučním listem. Pestrá nabídka vzdělávání je určena pro mužské i ženské uchazeče. Škola nabízí i denní formu nástavbového studia. V rámci celoživotního vzdělávání připravuje po dohodě zejména s dospělými klienty individuální vzdělávací plány tak, aby vytvořila i pro zaměstnanou klientelu optimální studijní podmínky.

Školní komplex je situován v příjemném prostředí obklopeném zelení nedaleko od Příbrami v dosahu MHD. Škola má svoji tradici. Byla založena v roce 1980 a za tu dobu se transformovala do moderní a konkurence schopné školy s budoucností s kapacitou cca 650 žáků. Výuka je realizována v komplexu několika vzájemně propojených budov. Teoretická výuka splňuje ty nejnáročnější vzdělávací požadavky. Odborné učebny a laboratoře jsou vybaveny moderními informačními technologiemi v podobě interaktivních tabulí, datových projektorů, vizualizérů, moderních výukových programů apod. Stejně tak je důraz kladen na estetickou kvalitu a pohodlí žáků v učebnách. Ty jsou vybaveny novým, výškově stavitelným nábytkem zajišťující pohodlný komfort studujícím žákům. Škola disponuje největší tělocvičnou v regionu. Současně využívá pro sportovní vyžití vlastní vybavenou posilovnu, víceúčelové sportoviště s umělým povrchem a travnaté hřiště.

Praktická výuka je realizována v moderních školních dílnách, kde je kladen důraz na systematickou modernizaci strojního a materiálního vybavení. Žáci pracují s moderními učebními pomůckami tak, aby byli schopni pružně reagovat na dynamicky měnící se podmínky reálného světa vědy a techniky. Autodílny jsou vybaveny moderními diagnostickými zařízeními, hydraulickými automobilovými zvedáky apod. Elektro dílny disponují novým vybavením týkající se zabezpečovací techniky. Výuka kovoobrábění je praktikována na CNC strojích. Praktické vyučování má vlastní multimediální PC učebnu.

Školní kuchyně s jídelnou zabezpečuje celodenní stravování v příjemném prostředí přímo ve školním areálu. Dále mají žáci, zaměstnanci i návštěvníci školy možnost využít služeb školního bufetu, který je situován v prostorách školní jídelny.

Žáci z jiných regionů mají možnost využít nabídky ubytování ve dvou budovách domova mládeže přímo ve školním areálu. Zde jsou jim kromě optimálních studijních podmínek vytvořeny i podmínky pro sportovní a kulturní a jiné aktivní trávení volného času nebo odpočinek.

SOŠ a SOU Dubno je ucelený, samostatný a nezávislý moderní vzdělávací komplex, který je připraven uspokojit různorodou vzdělávací poptávku mužské i ženské klientely.

Neváhejte a využijte této možnosti právě Vy!

Co nás čeká

11. ročník TFA Dubno

a 7. ročník středoškolského mistrovství v požárním sportu se přesouvá na

červen 2022

  • Poslední aktualizace: pondělí 19 červenec 2021, 12:12:28.

Dnes: 75 >> Včera: 416 >> Tento týden: 2477 >> Tento měsíc: 10907 >> Celkem: 1556021

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top