Proč si zvolit studium na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti, Dubno?

Vzhledem k tomu, že každoročně vzrůstá poptávka ze strany sociálních partnerů po absolventech technických a řemeslných oborů vzdělání na trhu práce, obrátili jsme se na ředitele základních škol s nabídkou možnosti zajistit pro žáky zejména osmých a devátých tříd exkurze do naší školy v rámci námi připraveného partnerského projektu.

Ukázalo se, že během Dnů otevřených dveří, které naše škola pravidelně pořádá, není z časových důvodů možné uspokojit poptávku zájemců zejména o praktické ukázky výstupů jednotlivých oborů vzdělání.

Představujeme Vám tedy program, během kterého sami žáci získají reálnou možnost vyzkoušet si jednotlivé pracovní operace na moderním strojním a technologickém vybavení školních dílen a pochopit tak kvalifikační možnosti, které by získali v rámci studia na naší škole.


Harmonogram a obsahová náplň exkurzního programu: 9,00 hodin – 13,00 hodin

Pokud máte zájem zapojit se do námi pořádaného partnerského projektu, jehož cílem je zvýšit povědomí žáků o polytechnické vzdělávání a jeho dalších možnostech včetně následného uplatnění absolventů na trhu práce, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Podrobné informace a termín vaší exkurze domlouvejte se zástupcem ředitele pro praktické vyučování panem Josefem Misterkou (viz níže).

Josef Misterka
Zástupce ředitele pro praktické vyučování
Tel.:318 679 052 Mob.: 607 225 754, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Mgr. Milan Lehocký,
ředitel SOŠ a SOU Dubno