Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

bakalari.dubno.cz
Video o naší škole
Hledání na stránce dubno.cz

Ve čtvrtek 14. června 2018 se v naší škole uskutečnil již 9. ročník soutěže TFA mladého hasiče a 5. ročník mistrovství středních škol ČR v disciplínách TFA.

Celý průběh můžete sledovat na stránkách www.firetv.cz.

Výsledky TFA 2018 podle kategorií

9. ročník TFA: Absolutní vítěz (kategorie dorost + muži), Dorostenci, Muži, Ženy, Mladí hasiči

5. ročník Středoškolského mistrovství ČR: Školy, Muži, Ženy

Celkový přehled všech vítězů (1. až 3. místo)

Již třetím rokem nabízíme žákům maturitního ročníku oboru vzdělání Požární ochrana možnost absolvování zkoušky pro výkon pracovní pozice Technik požární ochrany. Technik požární ochrany je osoba odborně způsobilá pro výkon činností spojených s požární ochranou a prevencí v soukromém i veřejném sektoru. Více o pracovní pozici technik požární ochrany se můžete dozvědět ZDE.

Obsah zkoušky je součástí výuky odborných předmětů oboru v 2. – 4. ročníku a možnost konání zkoušky u nás ve škole považujeme za vhodné doplnění odbornosti (kromě absolvování Nástupního odborného výcviku příslušníka) absolventa. Zkoušku (podle § 11 zákona o požární ochraně) organizujeme ve spolupráci se Střední odbornou školou požární ochrany a Vyšší odbornou školou požární ochrany se sídlem ve Frýdku-Místku, která je jejím odborným garantem. Více o zkoušce se můžete dozvědět ZDE.  

Co nás čeká

  • Poslední aktualizace: úterý 19 červen 2018, 07:50:09.

Návštěvnost webu: Dnes: 127 >> Tento týden: 324 >> Tento měsíc: 2854 >> Celkem: 1308819

Go to top