Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

bakalari.dubno.cz
Video o naší škole
Hledání na stránce dubno.cz

Volná místa do 1. ročníku školního roku 2019/2020

Pro tříleté obory vzdělání:

 • Automechanik 23-68-H/01 (RVP Mechanik opravář motorových vozidel) - 5 volných míst
 • Elektrikář 26-51-H/01 (RVP Elektrikář) - 8 volných míst
 • Instalatér 36-52-H/01 (RVP Instalatér) - 4 volná místa

Pro čtyřleté obory vzdělání:

 • Autotronik 39-41-L/01 (RVP Autotronik) - 5 volných míst
 • Průmyslová elektronika a zabezpečovací systémy 26-41-L/01 (RVP Mechanik elektrotechnik) - 5 volných míst
 • Požární technika, ochrana a prevence 39-08-M/01 (RVP Požární ochrana) - 10 volných míst
 • Bezpečnostní a správní služby 68-42-M/01 (RVP Bezpečnostně právní činnost) - 7 volných míst

Další informace získáte na sekretariátu školy, popř. na telefonním čísle 318 679 046.

Nabídka zaměstnání

 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů Kriminalistika a Bezpečnostní činnost
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů elektro (lze i na částečný úvazek)
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětu Anglický jazyk
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětu Český jazyk a literatura.

Požadavky: VŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ochota se dále vzdělávat, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, práce na PC, pedagogická praxe výhodou.

 • Uklízečka

Zájemce o volné pozice žádáme o zaslání životopisu na adresu ., informace na telefonu 318 679 046.

Protiepidemická opatření

Upozorňujeme na výskyt 3 případů onemocnění žloutenkou typu A. Z tohoto důvodu budou provedena protiepidemická opatření nařízená Krajskou hygienickou stanicí, která potrvají do 25. 6. 2019 (maximální možná inkubační doba hepatitidy typu A). Jedná se zejména o zvýšené dodržování hygienických opatření, zajištění a používání dezinfekčních prostředků a zrušení všech školních kulturních a sportovních akcí. Hepatitida typu A se přenáší fekálně-orální cestou, tzn. virus vylučuje nemocný člověk stolicí a pokud nejsou dodrženy hygienické návyky, přenáší se kontaminovanýma rukama do trávícího traktu. Vzhledem k tomu, že chlapci využívají společná WC, budou všichni chlapci kontaktování hygienickou stanicí a budou jim sděleny další pokyny.

Více informací naleznete v přílohách nformace pro rodiče a Rozhodnutí Krajské hygienické stanice 25777/2019 a 25779/2019.

V posledních letech stoupá ve firmách zájem o zaměstnance s technickým vzděláním. Jedná se zejména o strojařské a elektro profese. Některé firmy podporují své budoucí pracovníky již během studia ve střední škole formou stipendií (viz spolupracující firmy). Také na Příbramsku je řada firem, které mají o absolventy naší školy zájem. Při volbě oboru vzdělání a tím i své budoucí profese určitě stojí za to uvažovat o některém z oborů, které se v naší škole vyučují. Na výběr je mezi tříletými učebními obory s výučním listem i čtyřletými obory s maturitou.

V případě volby maturitního oboru musíte počítat s náročnějším studiem, které je zakončeno tzv. státní maturitou. Určitým signálem, zdali je pro vás náročnější studium vhodné, jsou výsledky v příslušných předmětech (jazyky, matematika) v základní škole. Dalším důležitým indikátorem jsou výsledky přijímacích zkoušek, které konají všichni žáci, hlásící se na maturitní obory. Jejich obsah je jednotný ve všech školách a minimálně 60% se podílí na stanovení pořadí žáků v kritériích pro přijetí. Před tím, než vyplníte přihlášku na střední školu se určitě seznamte s tím, co se za názvem příslušného oboru vzdělání skrývá, v jaké profesi se jako absolvent můžete uplatnit a které střední školy ve vašem okolí příslušný obor vyučují. Informace naleznete na webových stránkách, například www.stredniskoly.cz. Velmi dobré také je využít dnů otevřených dveří, které většina středních škol pořádá a navštívit příslušnou školu. Budete mít možnost prohlédnout si školu i její vybavení a pohovořit si s učiteli. Získáte tak další informace, důležité pro volbu oboru vzdělání.
Podrobnosti o oborech vzdělání v naší škole naleznete na webových stránkách www.dubno.cz.

Co nás čeká

 • Poslední aktualizace: středa 12 červen 2019, 14:34:26.

Návštěvnost webu: Dnes: 20 >> Tento týden: 822 >> Tento měsíc: 2003 >> Celkem: 1352687

Go to top