Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Menu

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

bakalari.dubno.cz
Video o naší škole
Hledání na stránce dubno.cz

3. kolo přijímacího řízení

Ředitel školy vyhlašuje 3. kolo přijímacího řízení na školní rok 2020/2021 pro tyto obory:

68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost (ŠVP Bezpečnostní a správní služby) - 4 volná místa
39-08-M/01 Požární ochrana (ŠVP Požární technika, ochrana a prevence) - 2 volná místa
39-41-L/01 Autotronik (ŠVP Autotronik) - 1 volné místo
26-41-L/01 Mechanik elektrotechnik (ŠVP Průmyslová elektrotechnika a zabezpečovací systémy) - 1 volné místo
23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) - 3 volná místa

 

Nabídka zaměstnání

  • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů elektro

Nástup od 25.8.2020, na plný úvazek.
Nabízíme - výhodné platové podmínky, pružnou pracovní dobu, 40 dní dovolené, 12 dní studijního volna, příspěvek na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní aktivity.
Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v oboru elektro případně středoškolské vzdělání - odborník s praxí v oboru elektro.

Zájemce o volné pozice žádáme o zaslání životopisu na adresu ., informace na telefonu 318 679 046.

V posledních letech stoupá ve firmách zájem o zaměstnance s technickým vzděláním. Jedná se zejména o strojařské a elektro profese. Některé firmy podporují své budoucí pracovníky již během studia ve střední škole formou stipendií (viz spolupracující firmy). Také na Příbramsku je řada firem, které mají o absolventy naší školy zájem. Při volbě oboru vzdělání a tím i své budoucí profese určitě stojí za to uvažovat o některém z oborů, které se v naší škole vyučují. Na výběr je mezi tříletými učebními obory s výučním listem i čtyřletými obory s maturitou.

V případě volby maturitního oboru musíte počítat s náročnějším studiem, které je zakončeno tzv. státní maturitou. Určitým signálem, zdali je pro vás náročnější studium vhodné, jsou výsledky v příslušných předmětech (jazyky, matematika) v základní škole. Dalším důležitým indikátorem jsou výsledky přijímacích zkoušek, které konají všichni žáci, hlásící se na maturitní obory. Jejich obsah je jednotný ve všech školách a minimálně 60% se podílí na stanovení pořadí žáků v kritériích pro přijetí. Před tím, než vyplníte přihlášku na střední školu se určitě seznamte s tím, co se za názvem příslušného oboru vzdělání skrývá, v jaké profesi se jako absolvent můžete uplatnit a které střední školy ve vašem okolí příslušný obor vyučují. Informace naleznete na webových stránkách, například www.stredniskoly.cz. Velmi dobré také je využít dnů otevřených dveří, které většina středních škol pořádá a navštívit příslušnou školu. Budete mít možnost prohlédnout si školu i její vybavení a pohovořit si s učiteli. Získáte tak další informace, důležité pro volbu oboru vzdělání.
Podrobnosti o oborech vzdělání v naší škole naleznete na webových stránkách www.dubno.cz.

Úřední hodiny o prázdninách
(29.6.2020 až 24.8.2020)
v pracovní dny
od 8:00 do 10:00 hod.

11. ročník TFA Dubno

a 7. ročník středoškolského mistrovství v požárním sportu proběhne

17. června 2021

Co nás čeká

  • Poslední aktualizace: středa 05 srpen 2020, 12:00:57.

Návštěvnost webu: Dnes: 38 >> Tento týden: 196 >> Tento měsíc: 301 >> Celkem: 1406782

Go to top