Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno 100, 261 01 Příbram 1

Zřizovatelem je Středočeský kraj
logo kraj

Telefon: 318 679 041
Email: .
IČ: 00659771

Přeložit

Přihlásit

Přihlásit se mohou jen registrovaní uživatelé (učitelé)!

bakalari.dubno.cz
Video o naší škole
Hledání na stránce dubno.cz

Volná místa do 1. ročníku školního roku 2019/2020

Pro tříleté obory vzdělání:

 • Automechanik 23-68-H/01 (RVP Mechanik opravář motorových vozidel) - 5 volných míst
 • Elektrikář 26-51-H/01 (RVP Elektrikář) - 8 volných míst
 • Instalatér 36-52-H/01 (RVP Instalatér) - 4 volná místa

Pro čtyřleté obory vzdělání:

 • Autotronik 39-41-L/01 (RVP Autotronik) - 5 volných míst
 • Průmyslová elektronika a zabezpečovací systémy 26-41-L/01 (RVP Mechanik elektrotechnik) - 5 volných míst
 • Požární technika, ochrana a prevence 39-08-M/01 (RVP Požární ochrana) - 10 volných míst
 • Bezpečnostní a správní služby 68-42-M/01 (RVP Bezpečnostně právní činnost) - 7 volných míst

Další informace získáte na sekretariátu školy, popř. na telefonním čísle 318 679 046.

Nabídka zaměstnání

 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů Kriminalistika a Bezpečnostní činnost
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětů elektro (lze i na částečný úvazek)
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětu Anglický jazyk
 • Učitel/ka teoretického vyučování - předmětu Český jazyk a literatura.

Požadavky: VŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ochota se dále vzdělávat, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, práce na PC, pedagogická praxe výhodou.

 • Uklízečka

Zájemce o volné pozice žádáme o zaslání životopisu na adresu ., informace na telefonu 318 679 046.

Protiepidemická opatření

Upozorňujeme na výskyt 3 případů onemocnění žloutenkou typu A. Z tohoto důvodu budou provedena protiepidemická opatření nařízená Krajskou hygienickou stanicí, která potrvají do 25. 6. 2019 (maximální možná inkubační doba hepatitidy typu A). Jedná se zejména o zvýšené dodržování hygienických opatření, zajištění a používání dezinfekčních prostředků a zrušení všech školních kulturních a sportovních akcí. Hepatitida typu A se přenáší fekálně-orální cestou, tzn. virus vylučuje nemocný člověk stolicí a pokud nejsou dodrženy hygienické návyky, přenáší se kontaminovanýma rukama do trávícího traktu. Vzhledem k tomu, že chlapci využívají společná WC, budou všichni chlapci kontaktování hygienickou stanicí a budou jim sděleny další pokyny.

Více informací naleznete v přílohách nformace pro rodiče a Rozhodnutí Krajské hygienické stanice 25777/2019 a 25779/2019.

Průběžně aktualizujeme naši vzdělávací nabídku tak, aby co nejlépe vyhovovala měnícím se potřebám trhu práce i zájmu našich klientů. V současnosti nabízíme uchazečům ze základní školy ucelenou nabídku oborů vzdělání s maturitní zkouškou a výučním listem (více v menu Obory vzdělání). Novinkou školního roku 2015/2016 je zahájení výuky maturitního oboru vzdělání Bezpečnostně právní činnost, kde navazujeme na několikaletou zkušenost s výukou oboru vzdělání Bezpečnostní služby (nástavbové studium).

Možnost nástavbového studia v oboru Bezpečnostní služby je od 1. září 2012. V rámci výuky uvedeného oboru jsme získali zkušenosti, materiální a personální zajištění, které vedlo k podepsání dohody s Ministerstvem vnitra ČR o otevření 4 letého maturitního oboru vzdělání Bezpečnostně právní činnost. Při výuce oboru využíváme a dále rozvíjíme spolupráci s důležitými sociálními partnery, tj. městem Příbram, Policií ČR, Vězeňskou službou a Vysokou školou evropských a regionálních studií.


Od školního roku 2013/2014 realizujeme další novinky.

Jedná se o úpravy stávajících školních vzdělávacích programů (ŠVP) tak, aby se rozšířilo uplatnění absolventů. Obsah rámcových vzdělávacích programů (RVP) zůstává zachován a připravované novinky rozšíří obsah výuky, a tím i znalosti absolventů.

V rámci RVP Požární technika se tedy roce vzdělává podle aktualizovaného školního vzdělávacího programu (ŠVP), který navazuje na obor Strojník požární techniky. Nově se ŠVP nazývá Požární technika, ochrana a prevence.

Pracovní uplatnění najde absolvent v zaměstnání v HZS ČR na pozicích hasič nebo strojník požární techniky. Dále je připraven pracovat jako člen podnikových nebo obecních jednotek požární ochrany, zvládnout zkoušky opravňující k činnosti technika požární ochrany a uplatnit se na trhu práce v soukromém i veřejném sektoru trhu práce.

Součástí vzdělávání je kurz odborné přípravy, turistický kurz a možnost získání ŘP skupiny C zdarma.


Další změna se týká RVP Mechanik elektrotechnik. Zde se začalo vyučovat podle ŠVP s názvem Průmyslová elektronika a zabezpečovací systémy, který připravuje absolventy na uplatnění v oblasti průmyslové elektroniky. Zejména jako střední odborný management průmyslových výrobních podniků a montážních organizací, také jako projektant nebo programátor průmyslových technologických řídících a regulačních systémů s vazbou na silnoproudá elektrotechnická zařízení. V oblasti zabezpečovacích systémů se uplatní jako specialista na návrh, instalaci a servis zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace, přístupových, docházkových systémů. Uplatnění může najít také v oblasti marketingu a distribuci zmiňovaných technologií, v bezpečnostním managementu firem a institucí.

Obor vzdělání Mechanik elektrotechnik je podporován stipendijním programem firmy Mubea Žebrák.


Co nás čeká

 • Poslední aktualizace: středa 12 červen 2019, 14:34:26.

Návštěvnost webu: Dnes: 20 >> Tento týden: 822 >> Tento měsíc: 2003 >> Celkem: 1352687

Go to top